יאכטות מפנקות, מנועיות ומפרשיות

למה יאכטה? איך זה מרגיש?

כשתהיו על הסיפון, ותביטו על הצבעים הכחולים והירוקים שיקיפו אתכם ,תנשמו עמוק אויר נקי, ותרגישו את התנודות המערסלות של הסירה, תשמעו אותן,  יהיה איזה רגע שבו תהיו רק עם עצמכם, ובעודכם נושמים עמוק תרגישו שמשהו בכם יירגע ממש. הגנות ירדו, אלמנט הזמן לא יתקיים יותר, ברגע הזה תרגישו מהראש ועד לכפות הרגליים שבחרתם נכון, תדעו שאתם עושים טוב גם לגוף שלכם וגם לנפש.... מהמקום הזה תתחיל החוויה המיוחדת שלכם. והדרך הנינוחה בה תראו את האנשים שמלווים אתכם בחופשה הזו, תאפשר לכם רגעים איכותיים, חוויות וזיכרונות שלא תשכחו לעולם.

רוצה למצוא את המקום שלך על הסיפון בו הכי נעים לך לשתות את הקפה של הבוקר? את הדרינק של השקיעה?מגוון יאכטות, החל מ 42 פיט ומעלה. עם צוות הכולל סקיפר, מארחת ושף צמוד. 

מפליגים ברחבי הים התיכון, טיסות קצרות, חופשות של שבוע או יותר במסלולי הפלגה מותאים אישית להעדפות שלך ולהרכב האורחים. יותר מפרצים או יותר טיולי יבשה, קניות של יצירה מקומית, אומנות או ביקורים באתרי עתיקות ושמורות טבע. טיולי אופניים, סנפלינג, צלילה, יוגה או כל ספורט אחר שמתחבר לך לצד השייט. אפשר גם בטן גב על הסיפון ולזרום עם הרגע, הסקיפר שלך ידע לכוון את החרטום ליעד הכי מתאים לאותו רגע.