כל מה ששאלו אותנו

האם יש אפשרות לשף צמוד על היאכטה?

ביאכטה מ 56 פיט ומעלה יש אפשרות לשף צמוד שישן על הסירה ומפנק בארוחות לטעמכם.
ביאכטות קטנות יותר, אנחנו ממליצים לשלם על מארחת או כמו שאני קוראת לה - מפנקת-  שעושה ארוחות בוקר וערב ואחראית באופן כללי על שגרת יום מפנק ויאכטה מסודרת ונעימה.

האם אפשר לקחת יאכטה מישראל ליוון וחזרה?

התשובה הקצרה היא לא.
התשובה הארוכה היא שחופשת שייט מהנה היא כזו שטסים אל היעד בו רוצים לשוט ושם עולים על יאכטה שממתינה עבורכם, שטים באזורי הפלגה בטוחים, בין איים, ים רגוע ונוח בדר"כ ובסיום החופשה עוגנים בנמל הבית ועולים על טיסה חזרה לישראל. (הפלגה מישראל עד לצידה המזרחי של יוון, רודוס למשל, לוקחת יומיים עד שלושה. הפלגה מישראל עד לצד המערבי של יוון, איתקה למשל, לוקחת חמישה ימים בערך.)

האם יש אפשרות לעזרה על היאכטה בשטיפת כלים או ניקיון?

אנחנו ממליצים להיעזר בשירותי מארחת, היא תישן על הסירה ותוכל לטפל בכל מרכיבי ההפלגה שהופכים אותה למפנקת. היא אחראית לארוחת בוקר טעימות ואפשר גם ארוחת ערב או צהריים. היא דואגת לניקיון הכללי ולפינוקים הקטנים שעושים את ההבדל. כמו הצלחת פירות חתוכים כשאתם עולים מהמים, או דרינק של שקיעה... 

איך מתכננים את המסלול?

אנחנו מסייעים בבנית המסלול בהתאם לאופי האורחים על הסירה. נכין לכם תוכנית הפלגה לשבוע כולל הצעות לטיולים ביבשה, מסעדות טובות והמלצות על מקומות שחייבים לבקר בהם כשמגיעים לאזור. אתם תוכלו לנווט את השבוע הזה ולהיות ספונטניים בהתאם למזג האויר ולמה שגיליתם והכי מסקרן אתכם לאותו יום.