חגית קינן - חופשות פרטיות בסביבה ימית, יאכטות ווילות

נעים להכיר, אני חגית, אשת ים וחופש, סקיפרית מקצועית קרוב לשני עשורים.

הגעתם אל המקום הנכון :-)

במשך שנים רבות עבדתי מול בעלי הון חכמים ומנוסים שבחרו בי וסמכו עלי לנהל עבורם את כלי השייט שלהם ולהשיט עבורם את האנשים היקרים להם ביותר, בים סוער וגם במפרצים שקטים. בפשטות, המשימה הייתה, לתכנן עבורם את החופשה המושלמת ולהחזיר אותם לחוף בריאים ומאוד מאוד מרוצים.

כסקיפרית מקצועית, קיבלתי יאכטות חדשות מהמפעל לתהליך השקה, ניהלתי תחזוקת יאכטות בגדלים שונים בסטנדרטים גבוהים, תכננתי מסלולי הפלגה עבור אורחים רבים מישראל ומחוצה לה והשטתי עשרות אלפי מיילים על פי התכנון.
במספנות, מול בעלי מקצוע, במרינות וברציפים של מסעדות, תמיד הופתעו לגלות שאני לא אחת האורחות בסירה, אומנם הייתי יוצאת דופן בנוף המאוד גברי של ענף השייט המקצועי בארץ וגם בחו"ל, אבל לא נתתי לזה להפריע לי.
אני האישה היחידה עד היום שביצעה תפקיד כזה בארץ, יש קומץ של נשים במקצוע הזה בעולם. כעבור זמן קצר מה שהיה טבעי לי הפך לטבעי לכולם ועל הסיפון הרגשתי הכי בבית, וכל מקום אליו נקשרתי באמת נקשרתי וגם הוא הפך לבית.

גם לכם זה יקרה, גם אתם תקשרו, לחוויית השייט, לחיים ליד הים, לפסקול ולריח הים, למראות המתחלפים, ליופי האינסופי, לתחושת החופש שמגיעה מעומק הנשימה, לאוכל המקומי...

את sail and sea הקמתי מכיוון שאני יודעת מה הערך והמשמעות של חופשה ימית עבור משפחה או קבוצה שמגיעה להתארח ביאכטה, זו חוויה יוצאת דופן ואני מאמינה שכך משפחה צריכה לחוות אותה לפחות פעם בחיים (אח״כ בדר״כ לא מפסיקים :-) ).
אני מאוד אוהבת את העיסוק שלי, אני אוהבת לטפל בפרטים הגדולים והקטנים, ולכם נותר רק להתקשר אלינו או לשלוח מייל לבחור את סוג החופשה הימית הבאה שלכם, וילה או יאכטה, ואנחנו כבר אקח את זה משם.

פרטי קשר


אודות imageאודות image